Sterownik schładzarki do mleka Sach-12M-o
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Schładzarki po awarii

W zeszłą sobotę w miejscowości Targowisko niedaleko Kłaja pogoda nie była dla mieszkańców łaskawa. W wyniku takich zjawisk atmosferycznych, jak niebezpieczne burze z piorunami, ulewne deszcze oraz wiatr o prędkości sięgającej 140 km/h, całą miejscowość pozbawiona została prądu. Mieszkańcy przez 48 godzin byli odcięci od elektryczności. Los ten podzielił również miejscowy sklep spożywczy. A jak wiadomo, każdy sklep oferujący produkty spożywcze korzysta z urządzeń twoich jak lodówki, schładzarki czy zamrażarki. W wyniku braku dostępu do prądu nie łatwo więc o ogromne straty finansowe.

Tak było również i w tym przypadku. W efekcie awarii działać przestały wszystkie schładzarki pełne lodów, mrożonek oraz napojów. Poniesione straty już teraz liczone są w tysiącach złotych. Sklep został natychmiastowo zamknięty, właściciel zaś zastanawia się, skąd wziąć środki na pokrycie poniesionych strat. Mieszkańcy miejscowości zorganizowali specjalną zbiórkę pieniędzy, aby pomóc mu pokryć koszty naprawy sprzętu.

kluczowe frazy: Niezawodny sterownik schładzarki do mleka, Dochodzenie odszkodowań górniczych w Koninie, środek tezauryzacji, krzem sieć krystaliczna

Ciekawe artykuły o gospodarce:

Author:

Related Post

top