Allegro
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

finanse (19)Serwis Allegro jest największym serwisem aukcyjnym w Polsce. Ponadto łamie on ogólnoświatowy szablon. W większości krajów najpopularniejszym serwisem odpowiadającym za sprzedaż internetową jest ebay, jednak Polacy bardziej ufają rozwiązaniom rodaków i chętniej korzystają z Polskiego serwisu.

Jak wiemy, reklama jest podstawą dobrych wyników sprzedażowych dlatego na Allegro możemy się spotkać z wieloma formami promowania produktów.

Lista promowanych produktów
Jest to rodzaj promocji polegający na umieszczeniu naszego produktu na górze listy w danej kategorii, dzięki czemu potencjalni klienci zobaczą nasz produkt jako jeden z pierwszych co przekłada się na wyniki sprzedażowe.

Podświetlenie
Polega na zacieniowaniu sekcji z naszym produktem na kolor wyróżniający się, dzięki czemu nasz produkt wyłamuję się spośród konkurencji.

Pogrubienie
Pogrubienie tytułu oraz ceny naszego przedmiotu także służy jego wyróżnieniu na tle konkurencji. Czasami może to być nieistotny szczegół jednak kupujący może przez to wybrać nasz produkt w pierwszej kolejności nie dając oponentom pola do popisu.

Ciekawe artykuły o gospodarce:

Author:

Related Post

top